Lõpetasin Tartu Ülikooli psühholoogiainstituudis magistriõppe aastal 2014 olles läbinud kliinilise psühholoogi väljaõppes vajalikud ained. Pärast seda algas mu elus periood, mil pühendusin suuresti oma perele, kahe poisiga koos kasvamise kõrval aga täiendasin end edasi psühholoogilise nõustajana. Olen läbinud esimesel tasemel nii kognitiiv- käitumisteraapia, pereteraapia ja motiveeriva intervjueerimise väljaõppe. Kuna mu töö psühholoogina on olnud suuresti seotud lastega, siis nende paremaks aitamiseks õppisin kaks aastat mänguteraapiat. Aastast 2016 olen lastevanematele toeks Gordoni perekooli koolitajana.
Lisaks eravastuvõttudele tegutsen koolipsühholoogina ja selles töös nõustan sageli just täiskasvanuid laste ümber. Hetkel eelistangi individuaalnõustamisi läbi viia just täiskasvanute ja noortega. Kuna olen veendunud, et väikese lapse parim võimalik terapeut on tema vanem, siis nooremate lastega seotud murede korral alustan võimalusel alati kohtumisest perega.
Olen psühholoog-nõustajaks kasvanud aegamisi, ja erinevaid väljaõppeid, tegevusvaldkondi ja elukogemusi sünteesides. Nõustamisprotsessis põimin samuti omavahel erinevate psühhoteraapiakoolkondade tehnikaid. Kui sõnadega on raske, leiame kliendiga sageli tuge loovteraapia võtetest.
Enda arenguteel olen läbi teinud nii mõnegi sügava kukkumise, kahelnud endas, tundnud omal nahal nii kroonilist ärevust kui depressiooni. Koos erialaste teadmiste ja oskustega on need kogemused andnud mulle kindla usu, et igas inimeses on olemas ressurss kasvatada pärast langemist endale uuesti tiiivad ning psühholoog võib olla sellel teel oluline tugi– ta aitab inimesel oma jõuvarud üles leida.